Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Охороні датчики Ajax

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Охоронні датчики системи Ajax

Охоронні системи Ajax - це сучасні та високоефективні рішення для захисту вашого будинку, офісу чи інших об'єктів і важливою складовою цієї системи є охоронні датчики (сповіщувачі), які являють собою пристрій, що сканує територію в радіусу своєї дії на наявність певних відхилень. 

За технологією, що використана у датчиках, вони поділяються на такі види:

  • інфрачервоні датчики - найпоширеніша технологія в наш час, що використовує ІЧ випромінювання тіла, що невидиме для ока людини;

  • ультразвукові датчики сканують територію за допомогою звукових хвиль;

  • мікрохвильові датчики виявляють обєкти застосовуючи електромагнітні хвилі та аналізують їх відбиття від об'єктів;

  • комбіновані датчики використовують одночасно декілька технологій.

За місцем встановлення розрізняють датчики

  • внутрішні, що можуть бути встановлені всередині приміщення;

  • зовнішні, що встановлюються на вулиці.

За способом побудови охоронної системи, вирізняють дротові та бездротові датчики.

Якщо ви хочете купити датчики, то важливо розібратися якими вони бувають за своїм функціональним призначенням та як вибрати датчики, які потрібні саме вам для забезпечення охорони у вашій квартирі, будинку чи офісі.

Ключовим видом серед охоронних датчиків є датчики руху.

Датчики руху призначені для виявлення руху або присутності на території об'єкта, що знаходиться під охороною, людей. Датчик руху реагує на тепло, що випромінює тіло людини та сповіщає у разі його виявлення. Важливо, що датчики руху Ajax мають захист від хибних спрацювань та імунітет на домашніх тварин.

У лінійці датчиків руху Ajax є моделі з вбудованою камерою, що дозволяє вам окрім отримання сигналу тривоги на ваш телефон та пульт охорони, також отримати фотофіксацію об'єкта, який було виявлено датчиком. Деякі з таких датчиків можуть відправляти фото не тільки в момент спрацювання, а і просто за запитом користувача чи сценарієм в певний встановлений час.

Звісно, жодна система охорони житла чи офісу від вторгнення неможлива без датчиків відкриття або герконових датчиків, як їх ще називають(Ajax DoorProtect) . Такі датчики реагують на розімкнення їх елементів, що сполучені між собою при закритих дверях або вікнах. Деякі з моделей цих датчиків оснащені акселерометром, що виявить та просигналізує окрім відкриття ще й на нахил (Ajax DoorProtect Plus).

Важливими є датчики розбиття скла, адже зловмисники можуть і не відкривати вікно, а намагатися його розбити. Ці датчики виявляють факт розбиття за допомогою встановленого в них мікрофону (Ajax GlassProtect).

Серед модельного ряду датчиків руху, є також комбіновані датчики, що одночасно можуть виявляти несанкціонованих рух на об'єкті та виявляти розбиття скла за допомогою спеціального цифрового алгоритму та наявності мікрофону (Ajax CombiProtect).

Якщо ж вам потрібно вберегти від втручання, наприклад, сам периметр ділянки чи певний об'єкт всередині її, то в цьому допоможе встановлення датчика-штори, що дозволить людям рухатися в будь-якому місці, але щойно вони перетнуть уявну лінію на будь-якій висоті - таку собі невидиму штору, то датчик негайно подасть сигнал тривоги.

Потрібно зауважити, що система сигналізації Ajax є високотехнологічною, надійною та дуже зручною в користуванні. За рахунок того, що вона має лінійку бездротових пристроїв, то може бути з легкість встановлена навіть власними силами, а, у випадку, наприклад, переїзду, її можна швидко зняти і встановити повторно.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати для вас систему сигналізації та встановити її в вашому будинку, квартирі чи іншому об'єкті.

 
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.