Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Домофонія

Безпека на порозі: технології та можливості сучасних домофонів

домофонія купитиДомофонДомофон давно став звичним елементом сучасного життя, це невід'ємна частина багатоквартирних будинків та приватних володінь, офісних будівель та адміністративних корпусів. Він забезпечує комфортне перебування у приміщенні та захищає від несанкціонованого проникнення небажаних гостей.

В епоху еволюції технологій розвивається і домофонія, купити сучасний домофон – це інвестувати не тільки в засіб зв'язку, а й в ефективний захист та підвищену безпеку.

Сучасна домофонія: види та функції

Домофонія - система комунікації, що використовується для зв'язку між інтеркомом усередині житлового приміщення та панеллю за його межами. Вона може включати низку функцій та додаткових можливостей для забезпечення максимального комфорту та безпеки.

Основні види домофонів:

 • Аудіодомофон. Простий бюджетний варіант із мінімізованими можливостями.
 • Відеодомофон. Наявність відеокамери, двостороннього відеозв'язку та інших ресурсів.
 • IP-домофон. Широкий спектр функцій через Інтернет.
 • Бездротовий домофон. Підключення до інтернет-каналів через Wi-Fi.

Найбільш популярними та затребуваними на сьогодні є відеодомофони з використанням цифрових технологій. Це багатофункціональні пристрої, оснащені сучасними технологіями для задоволення потреб користувачів.

Основні та додаткові функції:

 • відеоспостереження;
 • датчик руху з онлайн-передачею сигналу;
 • фіксація фото/відео з можливістю подальшої передачі на пристрій;
 • зберігання цифрової інформації;
 • віддалений доступ та керування зі смартфона в режимі реального часу;
 • дистанційне керування замком дверей та багато іншого.

Ключовими перевагами сучасної домофонії є розширений захист та контроль доступу СКУД.

Системи контролю та управління доступом

СКУД – це комплексне рішення для організації з метою відстеження переміщення та забезпечення контрольованого доступу персоналу/транспортних засобів до приміщень/зон/територій. Система оснащена складним спеціальним програмним забезпеченням та низкою супутніх елементів, у тому числі:купити домофон

 • зчитувачі;
 • контролери;
 • термінали;
 • ідентифікаційні пристрої;
 • електромагнітні замки;
 • турнікети.

СКУД найчастіше встановлюється на підприємствах та інфраструктурних об'єктах, де необхідний підвищений рівень безпеки та контролю. Систему також використовують в офісах та приватних цілях.

Якісна та надійна система контролю доступу та аксесуари до неї мають високий попит, купити таку можна у спеціалізованому інтернет-магазині охоронного обладнання та систем безпеки: Onlink – провідна компанія галузі та гарант безпеки бізнесу та приватних осіб.

Сучасні домофонні системи: де замовити в Україні

Інтернет-магазин Onlink представляє низку передових охоронних систем для дому, офісу, підприємства. Тут можна замовити та купити домофон / домофонну систему / комплекти обладнання (відеодомофон + панель виклику), які відповідатимуть запитам найвибагливіших покупців.

Онлайн-консультанти магазину допоможуть вибрати відповідну систему у квартиру, для приватного будинку або бізнес-приміщення, нададуть повну інформацію про товар: його характеристики, можливості, ціну, вартість з установкою, доставку.

Якість не коштує дешево. У Onlink можна домофон купити недорого, водночас отримати модель, що заслуговує на увагу. Крім основних позицій завжди є комплектуючі та аксесуари до домофонних систем: монітори, доводчики, кнопки, панель виклику тощо.

Замовляйте трендовий домофон в Onlink та отримуйте товар у будь-якому куточку України: відправляємо у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інші населені пункти країни.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.