Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клавіатури та брелки Ajax

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Управління системою охоронної

Управління системою охоронної чи пожежної сигналізації, зазвичай, здійснюється із застосуванням клавіатури, що являє собою своєрідний пульт управління для користувача для постановки чи зняття об'єкта з охорони. Також часто клавіатура допомагає встановити певні параметри та налаштування. Деякі сучасні системи сигналізації можуть обходитися без клавіатури, але, як правило, вона присутня.

Клавіатури для сигналізації

За своїми функціями, клавіатури для сигналізації умовно поділяються на прості та складні.

  • Прості клавіатури є кнопочними та не містять екрану, їх функціонал обмежений постановкою та зняттям з сигналізації. Вони хоч і є простими, але, в той же час, достатньо надійними та недорогими.
  • Складні клавіатури зазвичай оснащені рідкокристалічним екраном, сенсорним управлінням та додатковими функціями для розширених налаштувань та управління. Ціна таких клавіатур помітно вища від простих.

За способом підключення розрізняють дротові та бездротові клавіатури.

Дротові клавіатури

Дротові клавіатури поєднуються з приймально-контрольним пристроєм за допомогою кабелю та живляться від електромережі.

Бездротові клавіатури

Бездротові клавіатури працюють від акумулятора або батареї та пов'язані з контрольною панеллю бездротовим радіозв`язком.

Ajax пропонує користувачам декілька моделей бездротових  клавіатур, що працюють їз застосуванням захищеного бездротового радіозв'язку Jeweller.

Ajax KeyPad Jeweller

KeyPad Jeweller є простою сенсорною клавіатурою, яка характеризується простотою встановлення, невисокою ціною та надійністю. Клавіатура містить індикатори, що інформують про стан системи, а управління здійснюється за допомогою введення цифрових кодів. Ця клавіатура оснащена тривожною кнопкою. Безконтактне управління клавіатурою також можливе за допомогою брелка.

Ajax KeyPad Plus Jeweller

KeyPad Plus Jeweller дуже схожа за своїм функціоналом на клавіатуру KeyPad Jeweller, але окрім брелка підтримує також доступ за безконтактною карткою.

Ajax KeyPad TouchScreen Jeweller

Новинкою серед клавіатур є KeyPad TouchScreen Jeweller - бездротова клавіатура з сенсорним екраном, що містить багато можливостей для налаштування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та підтримує керування з смартфону.

Всі клавіатури Ajax забезпечені антивандальним захистом, блокуванням при спробі підібрати код чи скористатися брелком/карткою сторонньої системи. Також клавіатури Ajax дають можливість встановити “код примусу”, введення якого імітує зняття з охорони, але система приховано передає сигнал тривоги на пульт охорони та в додаток.

Ajax SpaceControl Jeweller

Надзвичайно зручним аксесуаром для сигналізації є брелок Ajax SpaceControl Jeweller, що дозволяє управляти сигналізацією віддалено. Він є дуже зручним та ергономічним, може кріпитися, наприклад, на ключі. Найбільш зручний для людей, яким не підходить або не завжди зручно користуватися додатком для управління режимом охорони. Він також має тривожну кнопку.

Ajax Button Jeweller та Ajax DoubleButton Jeweller

Важливим доповненням до системи сигналізації є встановлення автономної тривожної кнопки для екстрених ситуацій. Тривожна кнопка - це пристрій, при натисканні на який передається сигнал тривоги на пульт охорони, близьким, або навіть медикам. Адже тривожна кнопка може використовуватися не лише при загрозі пограбування, у неї можу бути закладено до 8 різних режимів. Окрім того, тривожну кнопку можна використовувати для управління розумним будинком Ajax.

Ajax пропонує два види тривожних кнопок: Button Jeweller та DoubleButton Jeweller. Обидва цих види містять однаковий функціонал, але подвійна кнопка захищає від помилкових спрацювань тривоги, адже потребує одночасно натискання двох кнопок для передачі сигналу.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.