Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Аякс сигналізації

Сигналізація Ajax

Аякс сигналізація«Аякс» сигналізація – комбінована система пристроїв, які встановлюються на об'єкті для попередження про різні потенційно небезпечні ситуації. Завдяки цьому мешканці квартир та будинків чи персонал на підприємствах отримують необхідний час для евакуації. В інтернет-магазині OnLink можна замовити комплекти сигналізації Ajax, сформовані за індивідуальними побажаннями замовника та за доступною вартістю.

Функціональні можливості сигналізації «Аякс»

У комплекті сигналізація «Аякс» є низка елементів, розроблених для захисту від різноманітних небезпечних ситуацій та інших факторів:

  1. Відеоспостереження Ajax. Відеокамери фіксують те, що відбувається в приміщеннях, щоб своєчасно виявляти загрозу.
  2. Захист від вогню. Бездротові пожежні датчики реагують на дим та суттєве підвищення температури, про що попереджають людей.
  3. Захист від затоплення. Комплексна система, що складається з хаба, датчиків та кранів перекриття води забезпечує захист при можливому прориві труби тощо.
  4. Захист від чадного газу. Повідомлення про критичне підвищення рівня чадного газу в приміщенні генерується відразу при спрацьовуванні датчиків.

Залежно від переліку потенційно небезпечних чинників можна встановлювати окремі компоненти, і комплексні системи. Вся інформація передається на центральний блок – головний елемент охоронної системи,  якого дані йдуть на пульт охорони чи безпосередньо користувачеві.

Особливості роботи сигналізації «Аякс»

Якщо ви знаходитесь у пошуках обладнання «Аякс» для сигналізації, купити його можна у нас у бездротовій або дротовій комплектації. У класичній системі пристрої з'єднуються між собою проводами. Це надійний спосіб, але необхідно монтувати проводку всередині стін, а згодом перенести охоронну систему на інший об'єкт практично неможливо.

Аякс сигналізації купитиБільш сучасні технології – бездротові сигналізації. Для передачі сигналу використається спеціальний радіоканал. Датчики та інші елементи можна швидко встановити та легко зняти, щоб перенести на інший об'єкт. На окрему увагу заслуговує спеціальний софт, яким обладнана Ajax сигналізація. На мобільний телефон встановлюється програма «Аякс». У разі виникнення небезпеки користувач отримає push-сповіщення, SMS або дзвінок і зможе швидко діяти відповідно до причини тривоги.

Датчики можна встановити на вікна, двері та скло для забезпечення ефективного реагування на ситуацію. Також важливим компонентом є тривожна кнопка. Її краще встановити в непомітному місці, щоб можна було потай натиснути у разі нападу зловмисників. Датчики руху реагують на несанкціоноване проникнення, а радіобрелок є зручним девайсом для керування всіма компонентами системи.

Як купити сигналізацію «Аякс»

Інтернет-магазин OnLink пропонує купити сигналізацію «Аякс» порівняно недорого, тому що ми співпрацюємо з українським розробником охоронних систем AJAX Systems без залучення посередників. Ціна обладнання відповідає тій ефективності, яку воно забезпечує користувачеві. Таким чином, вкладення повністю виправдає себе.

Якщо вам потрібна сигналізація Ajax, купити її можна з доставкою на відділення «Нової пошти» або кур'єром. У Києві можливе самовивезення з нашого магазину, а до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та інших населених пунктів України відправлення дістаються за кілька днів. Слід пам'ятати, що якісну сигналізаційну систему не можна придбати дешево. Купівля потребує інвестицій, але вони повністю окупляться.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.