Onlink - це компанія, яка займається продажем та встановленням джерел живлення, систем безпеки та інших розумних пристроїв. Ми впевнені, що сучасний світ повинен бути зручним та безпечним, і саме тому ми створюємо продукти, які роблять життя людей кращим та більш безпечним.

Наша компанія пропонує широкий асортимент продуктів, що допомагають забезпечити безпеку в домі, на роботі та в інших місцях. Ми пропонуємо сигналізаційні системи, відеоспостереження, контроль доступу та інші рішення для забезпечення безпеки будь-яких об'єктів.

Окрім систем безпеки, ми пропонуємо смарт-гаджети, які допоможуть вам керувати вашим домом або офісом з будь-якого місця у світі. Наші продукти допоможуть вам заощадити час і гроші, знизити витрати на енергію та зробити ваше життя зручнішим та комфортнішим.

Ми завжди працюємо над вдосконаленням наших продуктів, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі рішення в галузі безпеки та зручності. Наша місія - зробити світ безпечнішим та комфортнішим для кожної людини.

Ми представляємо/співпрацюємо з такими брендами як:

  • Відеоспостереження: Hikvision, Dahua Technology, Uniview, Axis, Bosch Security Systems, Hanwha Techwin,, Panasonic
  • Сигналізація: U-Prox, Тирас, Jablotron, Hikvision
  • Розумний будинок: Fibaro, Aqara, i3 engineering
  • Домофонія: 2N, Akuvox, Dahua Technology, Hikvision, Neolight, Bas-IP
  • Мережеве обладнання: Ruijie, Tp-link, Ubiquiti, Zyxel, Cisco, Utepo, Linksys, Mikrotik
  • Тепловізори та приціли: AGM, Dali, IR-Tech, Hik-Micro

Новий напрямок
Побутова техніка: Acer, Amica, Apple, Asus, Beko, Bosch, Braun, Electrolux, Hewlett-Packard, Huawei, Kenwood, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Siemens, Sony, Tefal, Toshiba або Whirlpool.