Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Централі Ajax хаби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Централь Ajax - мозок системи сигналізації

Мозком усієї системи сигналізації є приймально-контрольний прилад (ПКП, централь, Hub) - пристрій, що координує і керує зв'язком між усіма компонентами системи сигналізації та забезпечує підключення до програми користувача. Основними функціями Hub є збір сигналу від усіх пристроїв системи, його обробка і формування вихідного сигналу, наприклад, на пульт охорони. Тобто охоронна централь постійно тримає зв'язок з усіма датчиками та перевіряє їх стан, якщо датчик зафіксує якесь порушення порівняно з закладеним в нього сценарієм норми, або ж просто вийде з ладу, Hub вмить передасть сигнал тривоги на пульт охорони та застосунок всіх користувачів.

Основними функціями, що виконує централь сигналізації полягають в наступному:

  • збір інформації з усіх периферійних пристроїв системи, таких як датчики, підсилювачі сигналу тощо;

  • передача інформації на пульт, сирену, додаток тощо;

  • подача живлення на периферійні елементи системи ( в тому числі резервного);

  • здійснення керування системою в цілому як за сценарієм, так і безпосередньо користувачем.  

Сучасні приймально-контрольні приладі оснащені потужним програмним забезпеченням, що дозволяє будувати складні алгоритми та сценарії управління системою сигналізації, під'єднати велику кількість периферійних пристроїв, користувачів системи і захищати систему сигналізації (протипожежну, охоронну чи протипотопну) від хибних спрацювань, взлому чи глушіння. Одним з поширених страхів користувачів є те, що зловмисники можуть легко зняти об'єкт з охорони, відключивши його від живлення чи просто пошкодивши саму централь фізично. Але це хибні враження, так як сучасні централі оснащені автономними блоками живлення, які здатні тримати охорону об'єкта та живити датчики протягом достатньо тривалого проміжку часу, якого вистачить для того щоб налагодити живлення будинку чи квартири. Що стосується виведення централі з ладу, то внаслідок цієї дії, буде миттєво подано сигнал тривоги усім користувачам, пульту охорони та тривожній сирені.

Приймально-контрольні прилади сигналізації Ajax (або Hub) працюють на операційній системі OS Malevich, яка забезпечує стабільну та захищену від зовнішніх втручань, вірусів та кібератак роботу системи сигналізації. 

Центральний блок Ajax доступний в декількох варіантах, що відрізняються функціями і потужністю. Базова версія Ajax Hub дозволяє підключати до 100 пристроїв і записувати до 100 000 подій. Досконаліші версії Ajax Hub Plus або Ajax Hub 2 дозволяють підключати більше елементів і поєднуватися з новими компонентами та детекторами. 

Підсилювачі сигналу – це інші периферійні пристрої, які стають у пригоді у великих будівлях, де сигнал від центрального блоку може бути недостатнім або створювати перешкоди. Повторювачі сигналу дозволяють розширити радіус дії системи безпеки і тим самим забезпечити надійний зв'язок між усіма пристроями. Пропонуються два варіанти, які відрізняються радіусом дії та продуктивністю. Ajax ReX дозволяє збільшити радіус дії системи безпеки до 2000 метрів.

Центральні блоки Ajax Hub і підсилювачі сигналу Ajax ReX є ключовими елементами всієї системи безпеки. Вони забезпечують  надійний і безпечний зв'язок між усією периферією. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваш дім або підприємство в безпеці, а в разі потреби ви можете негайно відреагувати на будь-яку подію.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.