Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Безперебійники

Безперебійне живлення: гарантований захист від несподіванок

безперебійникиXXI століття – епоха електроніки, комп'ютерних технологій, телекомунікацій та цифрових пристроїв. Усі аспекти життєдіяльності прив'язані до електропостачання, яке не завжди буває стабільним. Будь-який збій може призвести до серйозних/незворотних наслідків, вивести з ладу найнадійніші системи та обладнання.

Гарантом стабільної працездатності є системи безперебійного живлення, які не лише захищають пристрої від збоїв в електромережах, а й дозволяють їм повноцінно функціонувати за повної відсутності електропостачання.

Безперебійники: компоненти, види, особливості

Джерело безперебійного живлення (UPS) – пристрій, що забезпечує безперервну роботу обладнання під час збою в електромережі або при повному вимкненні електропостачання. По суті, це тимчасове стабільне електроживлення шляхом зберігання великих обсягів енергії та її перетворення.

Основні компоненти безперебійника:

  • батарея – основний елемент, що забезпечує зберігання енергії та електроживлення;
  • інвертор – перетворювач постійного струму з батареї на змінний для електроживлення пристроїв;
  • зарядний пристрій батареї від основного джерела живлення;
  • пристрій автоматичного регулювання напруги (AVR) – стабілізатор вхідної напруги (захист від перенапруги, стрибків, інших несправностей);
  • контролер – керування UPS, контроль параметрів, забезпечення безпечної роботи.

Для забезпечення додаткової надійності резервування живлення використовують двоканальний безперебійник, який має два незалежні інвертори та джерела живлення.

Безперебійники класифікуються за кількома критеріями:

  • за принципом роботи/технології – з резервним живленням (активується при збоях), лінійно-інтерактивним режимом, онлайн моно та подвійним перетворенням (максимальний рівень захисту);
  • за типом акумуляторної батареї - свинцево-кислотні, літій-іонні, гелеві;
  • за формою сигналу на виході – з правильною синусоїдою (для живлення чутливої ​​електроніки) або апроксимованою;
  • за потужністю (від сотень ват до кількох десятків кіловат).

Перед тим як УПС купити необхідно провести ретельний аналіз потреб з урахуванням сумарної потужності всіх пристроїв, їхньої сумісності за формою сигналу на виході, функцій захисту та необхідного часу автономної роботи.

При виборі безперебійника слід враховувати, що UPS можуть мати додаткові функції: автоматичне вимкнення у разі простою, віддалений моніторинг та керування.

Джерела безперебійного живлення в Onlink

купити безперебійникОхоронне обладнання та системи безпеки – основна спеціалізація компанії Onlink. Цей напрямок діяльності вимагає особливої ​​відповідальності у забезпеченні безперебійної роботи систем захисту. Компанія безпосередньо співпрацює з провідними світовими виробниками UPS для пристроїв та обладнання всіх рівнів складності: для дому та офісу, захисту технологічного обладнання на промислових підприємствах та забезпечення безперебійної роботи життєво важливого обладнання в медичних установах.

В інтернет-магазині Onlink можна придбати безперебійник або комплект безперебійного живлення з акумулятором. У каталозі представлені:

При виборі слід звернути увагу на імпульсний безперебійник. Це ДБЖ для забезпечення електроживлення особливо чутливого електронного обладнання, має низку переваг: висока ефективність, компактність, надійність і невелика вага.

Асортимент Onlink дозволяє замовити та дешево купити малопотужний безперебійник для роутера, LED-підсвітки, камери відеоспостереження та інших пристроїв. Також завжди є надпотужні джерела, з вибором яких допоможуть онлайн-консультанти. Ціна/вартість UPS може змінюватись і залежати від обсягу замовлення.

Onlink має власні склади та прямі постачання товарів від виробників, тому ДБЖ купити недорого можна з доставкою по всій території України: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, інші міста та населені пункти країни.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.