Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ретранслятори сигналу Ajax

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Призначення Ajax ReX та Ajax ReX 2

Будуючи систему сигналізації проти вторгнення, пожежі чи затоплення на вашому об'єкті, ви можете зіткнутися з тим, що відстані між датчиками системи та Hub будуть занадто великими і сигнал від центрального блоку може бути недостатнім або створювати перешкоди. З такими ситуаціями можна зіткнутися, будуючи систему сигналізація в багатоповерхових будівлях чи великих розгалужених виробництвах, офісах тощо.

Саме для вирішення таких проблем призначений Ajax ReX — це розширювач діапазону радіосигналу, який збільшує радіус дії всіх пристроїв системи безпеки Ajax і контролює їх зв'язок з хабом. Інтелектуальний розширювач радіусу дії дозволяє користувачам розміщувати пристрої Ajax на значній відстані від концентратора, дозволяючи досягти відстані між периферійними пристроями до 2000 м.

Підтримка Ajax ReX та Ajax ReX 2

Всі пристрої системи сигналізації можуть працювати через ретранслятори сигналу і, в той же час, це ніяк не вплине на швидкість передачі сигналу тривоги на централь.

В одній системі сигналізації може бути застосовано одночасно максимум 5 підсилювачів сигналу,вввввввввввввв що збільшує зону покриття до 35 квадратних кілометрів. Ретранслятор, що поєднаний з датчиками системи, утворює з ними певну автономну групу і у випадку екстреної втрати зв'язку з охоронною централлю, він бере на себе його роль і передає сигнал тривоги на сирену. 

Ajax ReX оснащений акумулятором, що здатен забезпечити автономну роботу пристрою протягом 35 годин з моменту втрати живлення. Як і всі пристрої Ajax, він захищений від глушіння, кібератак та взлому на рівні операційної системи, що постійно підтримується та оновлюється.

У нашому магазині ви можете отримати консультацію зі встановлення пристроїв системи сигналізації та купити радіоканальний ретранслятор Ajax ReX за вигідними цінами.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.