Onlink - продаж та встановлення систем безпеки
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 20:00 (прийом/видача замовлень до 18:00)

Сб-Нд: 09:00 - 20:00 (тільки прийом замовлень)

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Тепловізори HikMicro

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Hikmicro

Цей бренд добре відомий у всьому світі. Зараз у Hikvision працює понад 34 000 співробітників, з яких понад 16 000 є інженерами-дослідниками. Компанія щорічно інвестує 7-8% свого річного доходу від продажів у дослідження та розробки з метою постійного інноваційного продукту. Завдяки стрімкому зростанню продажів тепловізійних пристроїв бренду Hikvision, виробник Hikvision створив власний бренд Hikmicro для тепловізійних пристроїв. З кінця минулого року клієнти можуть знайти асортимент тепловізійної продукції Hikvision під новим брендом Hikmicro.

Центри досліджень і розробок зосереджені на глобальному центрі досліджень і розробок у Монреалі, Канада, і Кремнієвій долині, Каліфорнія, Північна Америка, а також у Пекіні, Шанхаї та Чунціні.

Hikvision створила одну з найрозгалуженіших маркетингових мереж у галузі, включаючи 33 закордонні регіональні філії, що забезпечує швидке реагування на потреби клієнтів. Продукти Hikvision служать різноманітним цілям, таким як проект; Безпечне місто» в Сеулі, Південна Корея, порт Дан-Лірі в Ірландії, міланський аеропорт Мальпенса та Банк Індії.

На рубежі 2020/2021 років виробництво зовнішніх тепловізорів стало самостійним під брендом Hikmicro.

 
Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.