Ruijie Captive Portal - це система авторизації користувачів, яка дозволяє обмежити доступ до мережі Інтернет для незареєстрованих користувачів. Вона може бути використана в готелях, кафе, аеропортах, бібліотеках, школах та інших місцях, де необхідно забезпечити безпеку мережі та контроль доступу до неї.

Також, Ruijie Captive Portal можна застосовувати у маркетингових цілях.

Налаштовується Captive Portal на пристроях Ruijie Networks дуже просто. Достатньо зайти на сторінку Captive Portal в меню Auth & Accounts. Ви можете створити новий шаблон порталу, або вибрати наявний, налаштувати параметри авторизації, включити Captive Portal для певного SSID та багато іншого.

Етапи налаштування:

Крок 1: перед налаштуванням переконайтеся, що ваш пристрій Reyee підтримує Captive Portal та знаходиться у режимі онлайн в Ruijie Cloud. Список пристроїв, які підтримують Captive Portal знаходиться наприцінці сторінки.

Крок 2. Натисніть «Проект» > «Auth & Accounts» > «Портал Captive», щоб створити правила Captive Portal

Назва правила: Custom

Режим правила: «Inner».

SSID: виберіть SSID, на якому буде працювати Портал

Seamless Online: якщо користувач уже один раз пройшов успішну автентифікацію, немає потреби повторно автентифікуватися протягом обраного часу

Portal Escape: якщо пристрій або сервер порталу недоступні, трафік користувача буде автоматично розблоковано.

Крок 3: Натисніть «Додати сторінку», щоб створити новий шаблон порталу.

Ви можете вибрати метод автентифікації та змінити зображення та розмір шрифту сторінки порталу, тощо.

Важливо знати:

(1) Captive Portal і роумінг L3 не можна ввімкнути одночасно

(2) Captive Portal можна налаштувати як на маршрутизаторах серії EG, так і на точках доступа, якщо їх переключити у режим роутера. 

Список підтримуваних роутерів:


RG-EG105G-V2, RG-EG105G-P-V2, RG-EG210G-P, RG-EG210G-P-E, RG-EG209GS, RG-EG305GH-P-E, RG-EG310GH-E, RG-EG310GH-P-E, EG105GW(T), EG105GW(X).

Список підтримуваних точок доступу:

RG-RAP2260(G), RG-RAP2260(E), RG-RAP6260(G), RG-RAP6262(G), RG-RAP2260(H), RG-RAP6260(H), RG-RAP6260(H)-D, RG-RAP2266, RG-RAP2260, RG-RAP1261, RG-RAP1260, RG-RAP6262.

(3) Captive Portal не можна ввімкнути одночасно і на точках доступу, і на маршрутизаторі.

 

Якщо у вас виникли запитання по налаштуванню обладнання Ruijie Networks - телефонуйте або пишіть нам, ми з радістю допоможемо!