Програма для відеоспостереження Dahua та IMOU

Встановивши систему відеоспостереження ми надаємо нашим клієнтам можливість контролювати свій бізнес, будинок, гараж, авто і іншу приватну власність.
Більшість клієнтів користуются телефоном для перегладу камер відеоспостереження. Але буває і потреба перегляду відеоспостереження на компьютері і тут виникають проблеми, так як не всі виробники забезпечують користувача якісним програмним забезпеченням. Відеокамери та реєстратори від Dahua Tehnology, мають можливість підключення до фірмового застосунку SmartPSS, але у більшості користувачів виникли проблеми при додавані камер відеоспостереження та відеореєстраторів. З 2024 року у программі SmartPSS, відбулися зміни і вона не перестала підтримувати можливість додавання пристроїв Dahua. На томість виробник випустив нову версію програми під назвою SmartPSS Lite, вона буде підтримувати старі пристрої і надасть можливість додавати нові пристрої від Dahua Tehnology.
Клієнтське програмне забезпечення SmartPSS Lite призначене для налаштування та керування пристроями Dahua,
такими як IP-камери, записуючі пристрої відеореєстратори (NVR, XVR), пристрої контролю доступу СКУД (ASI, ASC, ASR), пристрої керування відвідуваністю (ASA) та пристрої відеодомофону (VTOs, VTHs, VTSs). Він забезпечує безліч функцій, включаючи перегляд у реальному часі, інтелектуальний пошук та відтворення, отримання кількох подій та сигналів тривоги, уніфіковане управління персоналом, багатоперіодна присутність, відеодомофон, розблокування першої картки, розблокування кількох карток, захист від повторного проходу та міждверний замок.

Оновлення:
1. Оптимізація рішення контролю доступу.
2. Оптимізація кадрового модуля.
3. Підтримує доступ до типу пристрою ASG.
4. Підтримує глобальну заборону повернення.

Тому не переймайтесь, ваші відеокамери та реєстратори будуть і надалі працювати заради вашого спокою.
Скачати програму можна за посиланням

Windows тут

Mac версія поки відсутня 🙁

Повний опис PDF

За встановленням систем відеоспостереження звертайтесь за контактами тут

Професійне встановлення, ремонт та кослультація з питань відеоспостереження