WiFi 7 - це ще не стандарт Wi-Fi, так як офіційний стандарт для нього поки не було опубліковано організацією IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers). Проте, Wi-Fi Alliance, яка займається сертифікацією пристроїв Wi-Fi, вже розпочала роботу над новим стандартом.

Очікується, що WiFi 7 матиме значно вищу швидкість передачі даних, надійність, ефективність та продуктивність, ніж попередні стандарти Wi-Fi. Зокрема, WiFi 7 використовуватиме технологію MU-MIMO (multi-user, multiple input, multiple output) та OFDMA (orthogonal frequency-division multiple access), що дозволить пристроям Wi-Fi спільно використовувати один канал для передачі даних, збільшуючи таким чином ємність мережі та швидкість передачі даних.

Крім цього, WiFi 7 буде працювати в діапазоні частот до 7 ГГц і використовуватиме нові технології кодування, такі як 1024-QAM, які покращать якість передачі даних.

Однак, поки немає точних даних про те, коли буде опубліковано стандарт WiFi 7 і коли пристрої, що підтримують цей стандарт, стануть доступні на ринку.

Ну а поки що нам доступні пристрої з WiFi 6, який дуже добре себе зарекомендував. На нашому сайті Ви зможете знайти великий вибір WiFi роутер з даною технологією.