Щоб переглядати зображення з тепловізорів Dahua на мобільному пристрої, потрібно виконати декілька кроків.


По-перше, треба скачати додаток Thermal Connection на мобільний пристрій.
По-друге, увімкнути Wi-Fi HotSpot на тепловізорі в налаштуваннях.
По-третє, додати тепловізор у мобільний застосунок.

 

Obraz ikony

Рекомендується використовувати додаток Thermal Connection, який доступний для iOS та Android.

Щоб завантажити та встановити програму, можна знайти клієнтське програмне забезпечення в App Store для системи iOS або Google Play Market для системи Android, або сканувати QR-код.

                                         iOS                                                                                   Android

Далі, щоб увімкнути функції точки доступу Wi-Fi, потрібно зайти в меню тепловізійного пристрою та обрати пункт «Мережа».
Треба увімкнути бездротову локальну мережу та підключитися до точки доступу Wi-Fi. Назва точки доступу Wi-Fi - Wlan-IPTS Серійний номер, а пароль точки доступу Wi-Fi - останні 8 цифр серійного номеру.

Далі в мобільному додатку Thermal Connection потрібно обрати тепловізійний пристрій та активувати його додавання. Пароль пристрою встановлюється користувачем при першій активації. Коли пристрій додано, можна переглядати зображення в реальному часі. Користувач може змінювати параметри зображення, такі як яскравість, контрастність, зум, палітри, безпосередньо з мобільного пристрою. Також можна записувати відео на пам'ять мобільного пристрою та виконувати оновлення мікропрограми (прошивки) тепловізора.